John Wick'in Animesi Geliyor - Dünyadan Güncel Teknoloji Haberleri

John Wick'in Animesi Geliyor - Dünyadan Güncel Teknoloji Haberleri
Keanu Reeves, “Baba Yaga”nın öyküsünü ve onun intikam ve barış arayışını anlatmak için beklenenin çok ötesine geçti


The Outerhaven’da yeterince uzun süre kaldıysanız John Wick serisini SEVDİĞİMİ bileceksiniz Yine de çözümümüzü bulacağız, ne demek istediğimi anlıyor musun? Ve yine de tüm eğlenceyi yaşayacağız Bu konuda gerçekten heyecanlıyız çünkü bir Japon animesi yapıyoruz çünkü Japon animesini çok seviyorum ”

Yani evet, bu oluyor ve söyleyebileceğim tek şey…tekrar hoş geldiniz Bay Wick Hatta Parabellum ve Bölüm 4’ü bile inceledim çünkü sinemada tanık olduklarım beni çok etkilemişti Bu yüzden animenin bizden daha iyi başarabileceği tüm harika hikayeleri ve dünyamızı genişletecek TV şovunu yaratmak Ama eğer bunları birleştirip hayranlar vermeye çalışırsanız [both]? Bak ben de yavaş çekimleri seviyorum ama altı bölümden sonra dizilerimde de bir şeylerin olmasını isterim, anlıyor musun? Bu yüzden özelliklerle yaptığımız şeyi TV’ye taşımaya çalışmak gerçekten heyecan verici olurdu Bir anda ortaya çıktı ve yavaş ve zararsız bir şekilde başladı, ancak daha sonra orijinal hikayeleri ve sürükleyici aksiyonuyla filmlerin en iyi şeylerinden biri haline geldi Bence özellikle TV için, dünya inşası ve aksiyon açısından bu ikisi oldukça ayrı kaldı Peki Bay Wick’in “sonunun” ardından şimdi ne olacak?

Basit, bir anime alıyor! Dizinin yönetmeni Chad Stahleski, aracılığıyla doğrulandı Söylem Podcast’i bir John Wick animesinin geleceğini söylüyor ve bunun büyük bir şey olmasını umuyor:

“Bunu gerçekten sabırsızlıkla bekliyoruzoyun-4